Vila Hedvika

Rožnov pod Radhoštěm

(Ubytování v soukromí, privát, apartmán)

Popis    Fotogalerie    Mapa    Dotaz/Rezervace    Recenze
Typ zařízení:Ubytování v soukromí, privát, apartmán
Adresa:Dolní Paseky 978, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GPS:49.471409,18.143204
Kontaktní osoba:Miroslav Faldýn
Email:vilahedvika@a21.cz
Telefon:571 117 141
Mobil:777 912 014, 777 812 022
Web:www.vilahedvika.cz
Ceny od:480 Kč
Zobrazeno: 609 x

Komfortní ubytování v srdci Beskyd na Valašsku za výhodnou cenu.

Celoroční ubytování pro individuální rekreaci, rodinnou dovolenou, pobyty s dětmi, pobyty pro seniory, individuální a pracovní pobyty, služební cesty, ubytování pro skupiny.

Poznávací programy, turistika, cykloturistika, lyžování, tenis, golf, adrenalinové aktivity.

Relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty s procedurami v Rožnovských pivních lázních.

Apartmány Vila Hedvika se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v pochůzí vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm.

Vybavené apartmány pro dvě osoby až šest osob, skladby lůžek: 2+1 přistýlka, 3+2 přistýlky, 4+2 přistýlky.

Každý apartmán je vybaven kuchyní (varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory) a koupelnou s WC (sprchový kout nebo vana se sprchovou zástěnou). Hostům je k dispozici internetové připojení a satelitní televize s DVD, vysoušeč vlasů - fén.

Lůžka jsou vybavena zdravotními antialergickými pětizónovými matracemi pro pohodlný odpočinek a spánek. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma.

Vyžití pro děti (houpačky, velká trampolína, bazén v letní sezóně). Zapůjčení jízdních kol pro výlety po Rožnově a okolí. Výlety minibusem. Pro skupiny zajistíme na vyžádání stravování a individuální program s poznáváním, zážitky a relaxací.

Zapůjčení kol - k dispozici jsou krosová kola pánská Author Compact a dámská Leader Fox – můžete si tak užít výlety na kole po Rožnově a okolí např. po unikátní cyklostezce Bečva.

Výlety minibusem až pro 8 cestujících.

V Rožnově, jeho okolí a v širším regionu je spousta zajímavých míst a pamětihodností, které můžete navštívit prostřednictvím našich výletů minibusem. Bližší informace a programy jednotlivých itinerářů Vám sdělíme na Vaše vyžádání.

Další vybavení a služby, okolí

Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma. Výlety minibusem v místě pobytu i v okolí.

Zábava a vyžití pro děti přímo u vily zdarma - houpačky, bezpečná oválná super trampolína Jumpking s ochrannou sítí, v letních měsících bazén. Pro dospělé posezení s možností grilování na zahradě.

Všechny apartmány a studia jsou vybaveny kuchyní s lednicí pro vlastní stravování. Snídaně pro skupiny na vyžádání, popř. stravování pro skupinové akce formou cateringu.

Okolní lesy a louky, spolu s příznivým prouděním horského vzduchu zaručují blahodárné působení na dýchací a oběhový systém lidského organizmu a psychickou pohodu. Ozdravné horské ovzduší okolních Beskyd, procházky na čerstvém vzduchu a konzumace přírodních produktů, jako jsou ovčí sýry a žinčice, propůjčily Rožnovu pod Radhoštěm již v historii proslulost klimatických lázní, na kterou navazují unikátní Rožnovské pivní lázně.

Tipy na vyžití v místě pobytu a výlety:

 • Skanzen
 • Pivovar a Pivní lázně
 • aktivní vyžití
 • lyžování
 • výlety

Rožnov pod Radhoštěm je srdce Valašska a Beskyd a jedna z nejoblíbenějších turistických destinací Čech a Moravy.
Navštivte unikátní Skanzen Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě, které je jednou z nejnavštěvovanějších pamětihodností České republiky a střední Evropy. Není jen ojedinělým muzeem, ale také střediskem kultury a historie architektury s folklórními a tématickými programy a zábavou (festivaly, jarmarky, sezónní atrakce, živé ukázky způsobu života a práce na Valašsku).

Neopomeňte navštívit Rožnovský pivovar, díky jehož obnovené tradici můžete ochutnat nabídku vyjímečných a chuťově lahodných speciálních piv.

Opravdovým unikátem jsou Rožnovské pivní lázně v areálu pivovaru, které nabízejí relaxaci a léčebné procedury v podobě pivních a bylinných koupelí, speciální zábaly, masáže a další procedury, které ozdraví Vaše tělo i mysl. Při pobytu v Apartmánech Vila Hedvika si můžete dopřát relaxaci a léčebné procedury Rožnovských pivních lázní za zvýhodněnou cenu.

Nechte se okouzlit Beskydy – poznejte přírodní krásy míst jako jsou Pustevny, Radhošť a Lysá Hora. Rožnov pod Radhoštěm a jeho okolí poskytuje návštěvníkům široké možnosti aktivního vyžití – naleznete zde udržované turistické trasy pro pěší turistiku, nové cyklotrasy  pro cykloturistiku a in-line brusle a trasy pro horská kola, kurty a krytou halu pro tenis, squash, hřiště na golf v Rožnově pod Radhoštěm a v Čeladné, paintball, jízdárny pro příznivce jízdy na koni, paragliding, rybáření na Bečvě či horských potocích nebo rybnících v regionu, umělou lezeckou stěnu, krytý zimní stadion, fitness studia, půjčovnu kol a koloběžek, lyží. Pro děti a rodiny s dětmi je určen zábavní park a lanové centrum Gibon, balíčky zážitků Valašského království, kryté koupaliště - bazén s tobogánem, letní koupaliště, trampolíny.

Pro příznivce lyžování a snowboardingu jsou k dispozici horské skiareály Soláň, Pustevny - Radhošť, Bílá a další. Beskydy a Valašsko jsou také rájem běžkařů, běžecké trasy různých délek a obtížností naleznete ve všech oblastech Beskyd a Valašska.

Přehled lyžařských areálů v regionu Rožnova pod Radhoštěm:
Pustevny – Radhošť, Soláň, Sachova studánka, Razula, Bílá, Bůřov
Počet lanovek: 2, počet vleků: 29, celková kapacita: přes 19000 osob za hodinu, celková délka sjezdových tratí: 26 km upravovaných sjezdovek, z toho 13 km sjezdovek s umělým zasněžováním, lyžování v nadmořských výškách 1100 m.n.m. – 500 m.n.m.

Rožnov pod Radhoštěm je výchozím místem pro výlety do zajímavých míst regionu severovýchodní Moravy, můžete odtud navštívit např. Janáčkovy Hukvaldy, malebný Štramberk a Štramberskou Trůbu, Automobilové muzeum Tatra Kopřivnice, Muzeum Zikmunda Freuda v Příboře, zámek Kunín, Hornické muzeum Ostrava - Landek a řadu dalších zajímavých míst.

Poradíme Vám a připravíme pro Vás výlety dle Vašich požadavků a speciální regionální nabídky – např. exkurzi v manufaktuře na výrobu svíček Unipar, návštěvu Valašské farmy s výrobou sýrů, návštěvu Světa kamenů v Rožnově, návštěvu palírny v Čeladné, palírny a pekárny koláčů v Tiché, pekárny ve Vlčovicích, pohankového mlýna v Trojanovicích, na Pustevnách si prohlédnete unikátní Jurkovičovu architekturu.

Můžete také využít balíčky zážitků Valašského království z naší nabídky

Zajistíme Vám minibus s řidičem - průvodcem a program dle Vašich přání a naší nabídky.

 • 399 Kč za noc dospělý od 18 let
 • 380 Kč za noc senior od 60 let
 • 380 Kč za noc junior od 13 do 17 let
 • 190 Kč za noc dítě od 6 do 12-ti let (v doprovodu 2 dospělých a po obsazení hlavních lůžek apartmánu)
 • 190 Kč za noc osoba na přistýlce (po obsazení hlavních lůžek apartmánu)
 • 0 Kč za noc dítě do 5 let (v doprovodu 2 osob platících jako dospělí)

Slevy a příplatky (slevy za délku pobytu se vztahují na hlavní lůžka)

 • 10% - 4. až 7. noc se slevou 10%, mimo silvestrovské období
 • 15% - 8. a každá další noc se slevou 15%, v silvestrovském období dle domluvy
 • 21 Kč za noc pobytový a ubytovací poplatek
 • 120 Kč příplatek na osobu při ubytování pouze na jednu noc
 • 1,7 násobek ceny za osobu při ubytování pouze 1 osoby v apartmánu (základem je cena dospělý)

AKCE pro SENIORY OD 55 LET A JEJICH DOPROVOD – ZVÝHODNĚNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY

AKTIVNÍ RELAXACE V BESKYDECH NA VALAŠSKU, 5 denní pobyt pouze za 1590 Kč/os. pro seniory od 55 let a jejich doprovod, děti do 12 let mají celý pobyt jen za 490 Kč
v období od 1.1. do 29.6. a od 2.9. do 26.12. 2012 jsou možné 5 denní nebo i prodloužené pobyty
v období od 29.6. do 2.9. jsou možné jen pobyty na 7 nocí (sobota-sobota)

Pobyt plný aktivního odpočinku, relaxace a poznávání. V ceně je pobyt na 5 dnů a čtyři noci, dárek na zpříjemnění pobytu a „ozdravné slivovicové kapky“ k užívání po dobu pobytu, vstupné do Valašského muzea v Rožnově – v průběhu pobytu můžete jít i opakovaně zdarma do všech areálů muzea, exkurze v manufaktuře Unipar s výkladem a prohlídkou výroby, kde se vyrábějí exkluzivní dekorativní svíčky, možnost nákupu zdravých produktů na Biofarmě u Horutů - přírodní sýry, tvaroh a mléko, možnost výletu na Pustevny a Radhošť, vycházky po Rožnově a okolí, návštěva Rožnovského pivovaru a relaxace v Rožnovských pivních lázních. K dispozici Vám je delegát v místě pobytu. Parkování zdarma na uzavřeném parkovišti. Pokud přijedete vlakem nebo autobusem tak Vás vyzvedneme na nádraží a v den odjezdu Vás zase odvezeme na nádraží. Prodloužení pobytu nad rámec 5 denního pobytu je za zvýhodněnou cenu 350 Kč/os. a noc!

AKCE PRO VŠECHNY HOSTY – ZVÝHODNĚNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY

LÁZEŇSKÝ POBYT V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM s ozdravnými procedurami v pivních lázních s příznivými účinky zdravého klimatu a přírodního prostředíubytování Apartmány Vila Hedvika***
3 dny / 2 noci nebo 4 dny / 3 noci již od 1590 Kč včetně pobytu, lázeňských procedůr a poznávacího programu.

Dopřejte si regeneraci a ozdravení Vašeho těla i mysli.
Aktivně odpočívejte, poznejte unikátní pamětihodnosti Rožnova a okolí.

AKCE „VLAKEM PENDOLINO NEBO REGIOJET DO BESKYD“

Při pobytu alespoň 2 osob na 4 a víc nocí Vás vyzvedneme a na konci pobytu odvezeme k výstupní / nástupní stanici Pendolina nebo Regiojet v Ostravě ZDARMA.

Při pobytu alespoň 2 osob na 2 až 3 noci  Vás vyzvedneme a na konci pobytu odvezeme za 100 Kč / os. a pobyt při 4 osobách, 200 Kč / os. a pobyt při 2 osobách.

Příjezd ze západní části České republiky - směr Brno nebo Hradec Králové - Olomouc, kolem Olomouce po dálničním objezdu (dálnice D1) a pokračovat po dálnici D1 ve směru Ostrava - Hranice na Moravě. !!! Pozor - u Lipníka nad Bečvou odbočit z dálnice D1 vpravo sjezdem na čtyřproudou silnici E 442 / 35 a pokračovat po této silnici do Hranic (přes Slavíč a Drahotuše - zde projet na kruhovém objezdu rovně). Při příjezdu do Hranic odbočit na velkém kruhovém objezdu na prvním sjezdu doprava, projet přes Hranice stále po silnici E 442 / 35 přes Teplice nad Bečvou až do Valašského Meziříčí. Ve Valašském Meziříčí projet přes kruhový objezd rovně a na druhém kruhovém objezdu odbočit na třetí odbočce doprava (směr Rožnov p.R.). Pokračovat do Rožnova p.R. stále po silnici E 442 / 35. Po příjezdu do Rožnova odbočit na světelné křižovatce doleva a pokračovat rovně, po cca 250 m projet rovně přes kruhový objezd a pokračovat cca 350 m dál, Vila Hedvika je na levé straně - třípatrový objekt s nápisem.

Při příjezdu od Ostravy (přes Frenštát pod Radhoštěm) odbočit na světelné křižovatce doprava a pokračovat po nábřeží až k další světelné křižovatce - zde odbočit doprava a po cca 250 m projet rovně přes kruhový objezd a pokračovat cca 350 m dál, Vila Hedvika je na levé straně - třípatrový objekt s nápisem.

Při příjezdu ze Slovenska - přes Makov a Bumbálku, pokračovat přes Horní a Dolní Bečvu do Rožnova p.R., zde projet světelnou křižovatku rovně a pokračovat po nábřeží až k další světelné křižovatce - zde odbočit doprava a po cca 250 m projet rovně přes kruhový objezd a pokračovat cca 350 m dál, Vila Hedvika je na levé straně - třípatrový objekt s nápisem.

Při příjezdu ze Slovenska - přes Horné Srnie - Brumov-Bylnice pokračovat směr Vsetín a Valašské Meziříčí, ve Valašském Meziříčí odbočit směr Rožnov pod Radhoštěm a pokračovat do Rožnova p.R. stále po silnici E 442 / 35. Po příjezdu do Rožnova odbočit na světelné křižovatce doleva a pokračovat rovně, po cca 250 m projet rovně přes kruhový objezd a pokračovat cca 350 m dál, Vila Hedvika je na levé straně - třípatrový objekt s nápisem

Další objekty: Rožnov pod Radhoštěm