Penzion Libuše a Bohuš

Frenštát pod Radhoštěm

(Penzion)

Popis    Fotogalerie    Mapa    Dotaz/Rezervace    Recenze
Typ zařízení:Penzion
Adresa:Horní 131, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
GPS:49.545551,18.217615
Kontaktní osoba:Květa Krkošková
Email:info@dovolenabeskydy.cz
Mobil:608 575 707
Web:www.dovolenabeskydy.cz
Ceny od:270 Kč
Zobrazeno: 381 x

Penzion Libuše a Bohuš je nedaleko centra města Frenštátu v „srdci“ Beskyd na Valašsku s výhledem na horu Radhošť.

Dva komfortní apartmány s kapacitou 8 osob včetně přistýlek s vlastními vchody a bezbariérovým přístupem. Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, při cestování vlakem nebo autobusem je penzion dostupný do 10 min chůze.

Jsou vhodné jak pro celoroční rekreaci pro rodiny s dětmi tak i pro služební cesty a víkendové pobyty.

Penzion Libuše a Bohuš je nedaleko centra města Frenštátu v „srdci“ Beskyd na Valašsku s výhledem na horu Radhošť. Dva komfortní apartmány s kapacitou 8 osob včetně přistýlek s vlastními vchody a bezbariérovým přístupem. Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, při cestování vlakem nebo autobusem je penzion dostupný do 10 min chůze. Jsou vhodné jak pro celoroční rekreaci pro rodiny s dětmi tak i pro služební cesty a víkendové pobyty

Každý apartmán má samostatné WC a koupelnu, ložnice s manželskou postelí i samostatnými lůžky, obývací  pokoj s plně vybavenou kuchyňí (sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, včetně nádobí), jidelní kout.

K penzionu patří zahrada s venkovním posezením, pergolou, krbem a dětským koutkem. Vcelém penzionu je zaveden internet přes WIFI.

Penzion Libuše a Bohuš stravování neposkytuje, ale nedaleko jsou dvě restaurace a pizzerie do 5 min chůze s možností snídaní.

Kapacita 6 osob s možností přistýlek


Dva komfortní apartmány s kapacitou 8 osob včetně přistýlek s vlastními vchody a bezbariérovým přístupem. Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, při cestování vlakem nebo autobusem je penzion dostupný do 10 min chůze. Jsou vhodné jak pro celoroční rekreaci pro rodiny s dětmi tak i pro služební cesty a víkendové pobyty, Každý apartmán má samostatné WC a koupelnu, ložnice s manželskou postelí i samostatnými lůžky, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňí (sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, včetně nádobí), jidelní kout.

Penzion Libuše a Bohuš stravování neposkytuje, ale nedaleko jsou dvě restaurace a pizzerie do 5 min chůze s možností snídaní.

Okolí města a samotný Frenštát pod Radhoštěm nabízí nespočet krásných, zajímavých, kulturních, sportovních i relaxačních míst, která jsou na dosah apartmánů U Viktora. S výčtem těch nejzajímavějších a nejznámějších vás seznámíme:

Město Frenštát pod Radhoštěm

 • Nové regionální muzeum
 • Radniční vyhlídková věž s překrásným výhledem do okolí
 • Skokanské můstky s lanovkou
 • Několik jízdáren s možností vyjížděk na koni
 • Pohankový mlýn s prohlídkou zpracování této plodiny a možností vyzkoušet netradiční produkty zdravé výživy
 • Aquapark
 • Sedačková lanová dráha na Pustevny

Sportovně - relaxační centrum Fit AURA

Místo výletů můžete využít široké spektrum sportovních i relaxačních služeb ve Fit centru AURA . Komplex se nachází přímo ve Frenštátě pod Radhoštěm v Martinské čtvrti. Centrum nabízí fitness, wellness, solnou jeskyni, solární studio a rozmanitý výběr masáží.

Cyklotrasy a turistické naučné stezky

 • Cyklotrasy s různými stupni obtížnosti pro každého
 • Pustevny, Radhošť, Lysá hora, Ondřejník, Javorník, Červený kámen
 • Snadno dostupné hřebenové trasy centrální částí Beskyd

Pustevny

S nejvyšší horou Radhošť jsou na Valašsku nejvyhledávanějším místem Moravskoslezských Beskyd, a to nejen pro překrásnou přírodu ale i k aktivnímu odpočinku během turistických i cykloturistických výletů třeba i se sjezdem na horských koloběžkách. Výhodou je snadná dostupnost sedačkovou lanovou dráhou.

Tarzanie

Aktivním a zábavným odpolednem pro vás bude výlet do největšího lanového parku Tarzanie v České republice. Lanový park najdete v obci Trojanovice. Nabízí opravdu výjimečnou příležitost, jak prověřit svoji fyzickou i psychickou zdatnost. Vyzkoušet můžete několik tras lanových překážek, které jsou zavěšené v lese na stromech ve výšce 3–14 m s různými stupni obtížnosti již pro děti od pěti let.

Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm

Nejnavštěvovanější skanzen s Dřevěným městečkem, pořádající folklorní a kulturní víkendové akce.

Pivovar a pivní lázně v Rožnově p. R.

Rožnov pod Radhoštěm je město plné tradice a chuti. Historie vaření rožnovského piva totiž sahá do roku 1712, kdy byl pivovar v rukou rodu Žerotínů. Rožnovské pivo má v dnešní době již 300-letou tradici. V letošním roce pivovar otevřel Rožnovské pivní lázně, které nabízejí tradiční, ale i alternativní péči o tělo. Chcete-li si užít příjemné relaxační pivní chvíle, určitě zavítejte do Pivovaru Rožnov.

Golfové hřiště Čeladná a Rožnov p. R.

Chcete-li zažít trochu golfového adrenalinu, doporučujeme navštívit nedaleké golfové hřiště – Prosper Golf Resort Čeladná. Golfové hřiště Čeladná je známým a velmi oblíbeným hracím místem, a to nejenom díky jeho umístění v krásné přírodě beskydských kopců a ale i pro140-hektarovou rozlohu (36 jamek) a náročnost.

Lyžařské areály

Lyžařské areály Pustevny, Bílá, Opálená na Čeladné, Hutisko a Horní Bečva, které leží v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Sjezdovky různé obtížnosti a délky trati. Nedílnou součástí areálů je také půjčovna lyží, skiservis, lyžařská škola i dobré občerstvení.

Město Štramberk

Rozhledna Štramberská Trúba s překrásným výhledem na okolí a starobylé městečko Štramberk, kde se nachází muzeum Z. Buriana a muzeum lidové architektury. Výjimečná botanická zahrada v bývalém vápencovém lomu.

Zřícenina hradu Hukvaldy

S krásnou a rozlehlou oborou, i jako dějiště kulturních a společenských akcí.

Technické muzeum Tatra v Kopřivnici

Technické muzeum Tatra vás seznámí s více než 60 osobními a nákladními automobily všech modelů, které automobilka vyrobila Unikátní výstava vozů je obohacena originální ukázkou motorů, designérských návrhů, trofejí ze sportovních utkání a dobových fotografií.

Další zajímavé cíle

 • Auquapark s několika tobogány, plážovým volejbalovým hřištěm a dalšími atrakcemi
 • Stylové valašské koliby a restaurace
 • Wellness a Relaxační studio Aura s fitcentrem, masážemi a solnou jeskyní
 • Squash centrum Frenštát pod Radhoštěm v Martinské čtvrti
 • Rožnov a ruční výroba svíček fa. Unipar s dlouholetou tradicí, širokým sortimentem výrobků z vosku s možností nákupu na místě
 • Rožnov a svět kamenů - prodejní expozice polodrahokamů a geologických kuriozit
 • Paintball
 • Tandemové létání
 • A něco na posilněnou - kulaté valašské frgályŠtramberské ušiRadhošťská hořka (likér),Rožnovský salám...
Letní sezóna (16. 6. - 31. 8.) 280 Kč
Zimní sezóna (1. 12. - 25. 12., 3. 1. - 30. 4.) 290 Kč
Silvestr (26. 12. - 2. 1.) 340 Kč
Mimo sezónu (1. 9. - 30. 11., 1. 5. - 15. 6.) 270 Kč
 • Uvedené ceny zahrnují poplatky všech energií.
 • Apartmány jsou k dispozici v den příjezdu od 16.00 do 18.00 hodin, odjezd do 9.00 hodin nebo po osobní dohodě.
 • Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za lůžko na den.
 • Vedle pronájmu nejsou pronajímatelem poskytovány jiné než základní služby zajišťující řádný provoz pronajatých apartmánů.
 • Lůžkoviny jsou zajištěny za poplatek 20 Kč/osoba na celou dobu pobytu

Další objekty: Frenštát pod Radhoštěm

Penzion PlaniskaV Penzionu Planiska poskytujeme ubytování ve dvou objektech - původní budova (kolaudace 2006) a nová budova (kolaudace...