Penzion Obora

Čeladná

(Penzion)

Popis    Fotogalerie    Mapa    Dotaz/Rezervace    Recenze
Typ zařízení:Penzion
Adresa:Čeladná 112, 739 12 Čeladná
GPS:49.547062,18.319136
Kontaktní osoba:Martin Hajda
Email:penzionobora@email.cz
Mobil:604 217 277
Web:www.penzion-obora.cz
Ceny od:400 Kč
Zobrazeno: 482 x

Penzion Obora je nově zrekonstruovaný objekt nacházející se v obci Čeladná.

Majitelé tohoto rodinného penzionu jsou v okolí známí svou pohostinností a láskou ke zdejšímu prostředí.

Nejen proto vznikla na jejich pozemku obora v níž můžete pozorovat velké stádo daňků v přirozeném prostředí horské pastviny.

Penzion Obora je unikátní a ojedinělý projet v naši lokalitě. Kde jinde se při snídani či posezení s přáteli u ohně můžete kochat romantickým pohledem na daňčí oboru plnou ušlechtilých a krásných daňků v přirozeném prostředí hor.

V současné době čítá stádo daňků přes 20 kusů této jedinečné zvěře. Jsme po právu hrdí na to, že se nám daří odchovávat stále nová mláďata, která naše stádo rozšiřují. Přijďte se podívat i Vy do zoo parku na Čeladné.

Penzion Obora Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném apartmánu za příznivé ceny. Apartmán je standardně vybaven a zařízen pro potřeby šesti členné rodiny.

Tento apartmán s okouzlujícím výhledem na daňčí oboru se skládá z:

  • ložnice
  • obývacího pokoje
  • kuchyňského koutu
  • jídelny a příslušenství

Součástí penzionu je také restaurace, která je otevřena podle přání hostů penzionu.

K ubytování si lze objednat také snídani, pobyt v relaxačním zařízení Čeladná, či jízdu na koních z místní jízdárny.

Penzion Obora se nachází v malebné části Beskyd. Jeho okolí tvoří lesy a pastviny, které přímo vybízejí k provozování pěší, či cyklo turistiky. Využijte prosím níže uvedené odkazy, jenž vám přiblíží kulturu a služby beskydských hor.

Beskydy leží ve východním cípu Moravy při hranicích s Polskem a Slovenskem. Jsou součástí pásma Vnějších Karpat, které představují složitou horskou soustavu. Střídající se pahorkatiny, vrchoviny a hornatiny tvoří k jihovýchodu otevřený vějíř.

V plné kráse se představí horský masív Beskyd v okolí Frýdlantu n. O., Jablunkova a polské Wisly. Nejvyšší vrcholy pohoří Lysá hora - 1323,4 m, Smrk, Velký Polom, a další, jsou poměrně dobře přístupné. Na Radhošť a Javorový můžete využít lanovky.

Další objekty: Čeladná