Horský hotel Sepetná

Ostravice

(Hotel)

Popis    Fotogalerie    Mapa    Dotaz/Rezervace    Recenze
Typ zařízení:Hotel
Adresa:Ostravice 956, 739 14 Ostravice
GPS:49.549610,18.404413
Email:sepetna@sepetna.cz
Telefon:558 682 108, 558 639 706
Mobil:603 852 111, 731 444 355
Web:hotel.sepetna.cz
Online rezervace:hotel.sepetna.cz/142-rezervace-ubytovani-v-hotelu-...
Facebook:www.facebook.com/rcsepetna
Ceny od:1190 Kč
Zobrazeno: 582 x

Hotel Sepetná (Montér) se nachází v rekreační centru Sepetná v obci Ostravice na úpatí Lysé hory, v údolí potoka Sepetný. Obec Ostravice patří k nejvyhledávanějším místům Moravskoslezských Beskyd.

V hotelu je k dispozici stylová Valašská Koliba, kde se velké oblibě těší např. přípravy pokrmů v otevřeném krbu (selátko, živáňská pečeně, grilovaná kuřata, apod.).

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích a stylových apartmánech. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hotelový hosté. Hotel je vybaven výtahem, který dopravuje hosty do mezipater.

Možnost pořádání svateb i s obřady.

Hotel nabízí komfortní ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 pokojích Lux a 5 stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hoteloví hosté. Hotel je vybaven novým výtahem, který dopravuje hosty přímo do pater. Součástí některých pokojů je balkón, ze kterého jsou Beskydy vidět jako na dlani.

Nové nadstandardní pokoje Lux!

V květnu roku 2012 bylo uvedeno do provozu 7 nadstandardních pokojů Lux v nově vybudované podkrovní části hotelu. Každý pokoj zdobí jiná barva, prostorná koupelna s vířivou vanou a velkým zrcadlem. Stylovost pokojů umocňuje prostupující trámoví a vůně dřeva. Pokoje orientované směrem do údolí nabízí nádherný výhled. Jeden z pokojů je navíc vybaven prostornou venkovní terasou.

Penzion nabízí ubytování standardu *** superior. Pokoje prošly v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí a byly certifikovány organizací Hotelstar. Penzion Sluníčko nabízí jedno z nejhezčích ubytování v Beskydech. Pokoje v penzionu jsou převážně dvoulůžkové, některé z nich jsou s možností až dvou přistýlek a jeden pokoje pro imobilní osoby. Pro náročnější hosty nabízí penzion ubytování v pokojích LUX. Ty jsou vybaveny vířivou vanou nebo vanou. Všechny pokoje v Penzionu Sluníčko v Beskydech jsou nekuřácké, většina je s výhledem na Moravskoslezské Beskydy. Ubytování je v klidné části Beskyd, u turistických tras na nejbližší vrcholy.

Další tři pokoje v penzionu jsou rodinného typu, mají dvě ložnice se společným sociálním zařízením, jedna ložnice je vždy prostornější s rozkládací sedačkou a dalším nábytkem. Téměř všechny pokoje penzionu byly vybaveny tak aby mohly být uzpůsobeny jako dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, ale zároveň i s oddělitelnými lůžky. Ubytovací prostory penzionu se nacházejí ve 3 samostatných patrech, které jsou pohodlně dosažitelné novým výtahem.

Na hosty hotelu a bungalovů Sepetná čeká v přízemí hotelu útulná restaurace Valašká koliba. Zde probíhají denně snídaně formou švédského stolu a večere teplým bufetem. Po celý den si hosté mohou objednávat způsobem ala carte.

Snídaně jsou pro ubytované zahrnuty v ceně formou švédských stolů.

Polopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, příloh, salátů a dezertových variací.

Rekreační centrum Sepetná leží na hranici CHKO Beskydy. Zvlněná horská krajina nabízí spostu možností k aktivnímu trávení volného času v zimě i v létě. Obec Ostravice je názývána bránou Beskyd, patří k atraktivním destinacím cestovního ruchu a leží v údolí stejnojmenné řeky mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd - Lysou (1 324 m n. m.) a Smrkem (1 276 m n. m.). Z RC Sepetná je možné podniknout mnoho výletů, procházek a vyjížděk za krásami Beskyd. Můžete jít pěšky s holemi na nordic walking, jet na kole, na eko vozítku nebo na segwayi.

U nás je vše na dosah, máme ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou.

Turistické a cyklistické stezky

Cyklistika je v Beskydech velice oblíbená i díky Beskydskému cyklobusu, který vás zaveze k Vámi zvolenému bodu, ze kterého se můžete na kole vydat zpět.

Zajímavosti v okolí

Pěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním Koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí.

Dostupnost

  • Vzdálenost vzdušnou čarou: 30 km jižně od Ostravy
  • Vlakem: žst. Ostravice (2 km po červené turistické značce /TZ/, asfaltový povrch)
  • Autobusem: autobusová zastávka v centru obce Ostravice (2 km po TZ).
  • Autem: Rekreační centrum Sepetná jé dostupné v létě i v zimě; do centra Ostravice po silnici 56 Frýdek-Místek - Bílá, v centru odbočka přes železniční přejezd, sledujte směrovací tabule "hotel Sepetná" či "Penzion Sluníčko". Penzion disponuje vlastním z části monitorovaným parkovištěm
  • Pěšky: z Ostravice po červené TZ a na rozcestí po cestě (2 km)
  • Na kole: do Ostravice vede cyklotrasa 6007

Další objekty: Ostravice

GREEN INN HotelGREEN INN Hotel je umístěn v srdci Golf & Ski resortu a poskytuje fascinující výhledy na Beskydy. Budete ubytováni...
Penzion SluníčkoPenzion nabízí díky své poloze na úpatí Lysé Hory překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských...